Poznaliśmy ligowych rywali na sezon 2020/2021

Dotarł właśnie do nas terminarz gier w nadchodzącym sezonie. Będziemy rywalizować w grupie 9 z takimi rywalami jak:

- KS Gwda wielka

- Sokół Spore

- Wicher Rąbino

- Błękitni Gonne Małe

- Drzewiarz Krosino

- Grom Świelino

- Huragan Bierzwnica

Te zespoły mierzyły się z nami już w poprzednim sezonie. Po rocznej przerwie od rozgrywek seniorskich na mapę naszego powiatu powraca Hubertus Biały Bór czyli kolejny z przeciwników. W ciągu ostatniej dekady graliśmy jeszcze z zespołami z Zegrza, Bonina i Dobrowa. Nasze bilanse z tymi drużynami prezentują się następująco:

- Hejka Zegrze Pomorskie = 2 mecze, 4 pkt, bilans 5:0

- Gryf Dobrowo = 6 meczy, 3 pkt, bilans 7:28

- Grot Bonin = 8 meczy, 10 pkt, bilans 11:17

Stawkę uzupełnia Wicher Mierzym z którym nie mieliśmy przyjemności się spotkać w ciągu ostatniego dziesięciolecia.

W pierwszym meczu będziemy gościć u siebie Grom Świelino a odbędzie się on 23 sierpnia, na pierwszy wyjazd udamy się oczywiście tydzień później do niedalekiego Krosina na mecz z tamtejszym Drzewiarzem.

Mecz na który każdy czeka najbardziej z pełnym utęsknieniem rozegramy dopiero w 6 kolejce a nie tak jak już nas przyzwyczajono na początku rozgrywek. Pierwsze derby z Sokołem rozegramy na wyjeździe w Trzcinnie.

Planowane zakończenie rundy jest wyznaczone na 22 listopada i udamy się wtedy do Wyszewa gdzie swoje mecze domowe rozgrywa Grot Bonin.

Zapraszamy do śledzenia strony na bieżąco strony gdzie będą się pojawiać relacje z meczów